متخصص روانشناسی، تراپیست و مشاوره در تهران

متخصص روانشناسی، تراپیست و مشاوره در تهران

درباره دکتر شهرزاد رضائیان

دکتر شهرزاد رضاییان متخصص روانشناسی و مشاور کودک و نوجوان، زوجین، والدین و مشاوره قبل از ازدواج  در تهران مشغول به کار هستند. ایشان در طول سال‌های فعالیت خود مقالات بسیاری در حوزه روانشناسی و زوج‌ درمانی منتشر کرده  و در این زمینه حرفه‌ای و دلسوزانه کار می‌کنند. در زمینه تشخیص و درمان اختلال اوتیسم، فعالیت خود را در بیمارستان کودکان مفید تهران، در کنار پروفسور محمد غفرانی، استاد فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، به پایان رسانده و هم‌اکنون نیز با ایشان همکاری دارند.

ایشان در طول سال‌های تحصیلی خود و همچنین در دوره کارشناسی و دکتری، بر روی موضوعات مختلفی در انواع زمینه های روانشناسی تحقیق و پژوهش انجام داده‌اند. دکتر رضاییان در حوزه‌های مختلفی از جمله اختلالات رفتاری، اختلالات اضطرابی، افسردگی، اختلالات نارسایی و بیش‌فعالی، زوج درمانی و … تحقیقاتی انجام داده و مقالات متعددی در این زمینه منتشر کرده است.

همچنین ایشان در کلینیک خود به عنوان مشاور و تراپیست فعالیت می‌کند و با برخورداری از تجربه و دانش خود به مراجعه کنندگان کمک می‌کند تا با مشکلات روانی و رفتاری خود مقابله کنند. او از روش‌های درمانی متنوعی مانند روان‌درمانی، رفتاردرمانی مبتنی بر بازخورد، مشاوره خانواده و … استفاده می‌کند. همچنین به عنوان استاد دانشگاه در دوره‌های آموزشی و پژوهشی در حوزه روانشناسی و تراپی فعالیت می‌کند.

از زبان دکتر شهرزاد رضائیان:

هدف از ارائه خدمات من، بالا بردن سطح آگاهی افراد در رابطه با ارتباط خانواده، همسر و فرزندان است. در این راه سعی نموده‌ام تا با استفاده از جدیدترین روش‌های تشخیص و درمان، به منظور بهبود و ارتقا روابط در خانواده‌ها، تصمیم‌گیری قبل از ازدواج و تشخیص و درمان بیماری‌های فرزندان شما به بهترین نحو و با حوصله و جدیدترین متدهای تراپی کمک کنم.

این مسیر، با همدلی، صبر و تداوم، ارتباط را شروع کرده و به بهترین نحو تشخیص و درمان را آغاز می‌کنیم. در مسیر تراپی فردی که نیاز به کمک دارد و به من برای بهبود کیفیت زندگی فردی و خانوادگی مراجعه می‌کند، قطعا با استفاده از جدیدترین روش‌ها و متدهای تراپی، به ایشان کمک کنم و در این مسیر با او همدل باشم تا نتیجه نهایی مفیدی را برایشان داشته باشیم.

جهت خدمات زیر میتوانید مراجعه نمایید:

تشخیص و درمان بیماری کودک و نوجوان اععم از اختلال اوتیسم، اختلال رفتاری، بیش فعالی، اختلال بلوغ

مشاور قبل از ازدواج

مشاوره و تراپی ارتباط در خانواده

زوج درمانی و بهبود سبک زندگی

اختلال افسردگی، اظطراب

خواب درمانی

از اینکه این پیام را خواندید، سپاسگزارم.

مادر اوتیسم ایران

عضو انجمن رسمی روانشناسان آمریکا

در تماس باشید